facebook twitter Google Plus
Servet 4. Bölüm Fragmanı Final
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Servet 4. Bölüm Fragmanı Final özeti:

Show Tv'nin yeni dizisi Servet 4. Bölüm fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir.Ortaks Yağım'ın yapımcılığını, Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğini, Murat Boyacıoğlu'nun senaristliğini üstlendiği Servet dizisi yeni bölümüyle 3 mayıs perşembe akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında olacak. Çocuk Esirgeme kurumu müdürünün İstanbul'a getirdiği Özlem kim? Can'ın aradığı o kız mı? yoksa onun kim olduğunu bilen bir arkadaşı mı? Kudret torunu olduğunu bilmediği Ferah'a kanı ısınırken, yıllar önce hayatını kurtardığı Ferah için Sevim'in daha çok yapacakları vardır.


Servet dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Servet 4. Bölüm Fragmanı Final fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Servet dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Servet 4. Bölüm Fragmanı Final Yorumları (0)
Servet 4. Bölüm Fragmanı Final videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Servet 4. Bölüm Fragmanı Final videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: servet yeni bölüm, servet dizisi 4. bölüm fragman, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final ne zaman yayınlanacak, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final hangi gün yayınlanacak, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final hangi kanalda, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final saat kaçta, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final neler olacak, Servet 4. Bölüm Fragmanı Final özeti